Të gjitha kategoritë
EN
FAQ

Shtëpi> Lajme > FAQ

Nga cilat vende eksportoni?

Time: 2021-11-30 Goditi: 19

Deri më tani, pchicon ka ofruar shërbimin tonë të avancuar dhe kondensatorët elektrolitikë prej alumini për më shumë se 800 ndërmarrje të njohura vendore dhe ndërkombëtare.

Kondensatorët tanë janë eksportuar në Iran, Irak, Indi, Turqi, Vietnam, Brazil, Indonezi, Rusi, Gjermani, Pakistan, Egjipt, etj.


Linja e Shërbimit

+8615399723311

Orari i punës: 8:00 - 17:00

SHKRUAJ TANI

Mbyll
Pyes Tani